Bilmek tek başına yetmiyor. Önemli olan bir şeyler yapmak. Hayata Destek Takımı olarak, 4 Mart Runatolia’da, ihtiyacı olan annelerin bebekleri #KoşalımDaBüyüsün diye #BilerekKoşuyoruz.

Biliyoruz. Savaş yüzünden evini terk etmek zorunda kalıp Türkiye’ye gelen 3,5 milyon kişinin 2,5 milyonunun kadın ve çocuk olduğunu biliyoruz mesela. Mevsimlik tarım alanlarında karşılaştığımız pek çok kadının da, bebeklerine bakmakta ne kadar zorlandığını biliyoruz. Gözlerimizle görüyoruz, hayatlarına destek olmak için çalışıyoruz.

Fakat bilmek tek başına yeterli değil! Bilgi, iyilik ve dayanışmayla birleşince güzel! Bilgi, değişime katkı sunduğunda özel! Bu yüzden, bildiklerimizi koşu çantalarımızın cebine doldurarak, Antalya Runatolia’ya taşıyoruz.

4 Mart 2018 Pazar sabahı, #KoşalımDaBüyüsün diyerek #BilerekKoşuyoruz. Koşar adımlarımız böylece bir kere daha, ihtiyaç sahibi anneler ve bebeklerine ulaşacak. Topladığımız bağışların her 250 TL’siyle hazırlayacağımız yenidoğan paketi, bebeğine bakmakta zorluk çeken bir annenin hayatını kolaylaştıracak.

Siz de doğuma yetişir gibi koşmaya, 150 annenin hayatına nur topu gibi bir destek olmaya davetlisiniz. Bize yazın, size hemen ulaşalım: [email protected]

Archive

Subscribe to Our Newsletter

    crossmenuchevron-downarrow-left